REKLAMA ...

reklama
webmark.shost.pl
Reklama
Twój link
Reklama
Twój link
Reklama
Twój link

...i po reklamie

Konkurs stron www

Regulamin

REGULAMIN KONKURSU1. Do konkursu może się zgłosić każdy webmaster posiadający własną stronę www, będący jednocześnie jej głównym Administratorem.
2. Strony zgłoszone do konkursu nie mogą zawierać treści rasistowskich, erotycznych lub w jakikolwiek sposób naruszających godność człowieka.
3. Aby brać udział w konkursie należy umieścić w widocznym miejscu na swojej stronie button nominacji konkursu, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
4. Po zgłoszeniu strony i umieszczeniu buttona nominacji na stronie, witryna zostanie poddana weryfikacji zgodności z regulaminem.
5. Jeżeli strona nie jest zgodna z regulaminem lub nie posiada buttona nominacji, zostaje usunięta z konkursu. Jeśli zaś strona pozytywnie przeszła proces weryfikacji, zostanie dodana jako strona nominowana do konkursu.
6. Kolejność wyświetlania stron nominowanych jest zależna tylko i wyłącznie od daty dodania strony i jej weryfikacji.
7. Zwycięzcy danej edycji konkursu otrzymują nagrody oraz button zwycięstwa w konkursie, który można umieścić jako "trofeum" na swojej stronie.
8. Ilość stron zgłaszanych do konkursu jest nielimitowana.
9. Strony będą oceniane przez komisje w skład,której wchodzą administratorzy serwisów organizujących konkurs.
10.Każda strona będzie ocenia wg podanych kryteriów: design, treść, technologie.
  ::: design - wygląd graficzny strony, czytelność, przejrzystość, estetyka, wykonanie, kompozycja, nawigacja, staranność.
  ::: treść - ilość materiału na stronie, błędy ortograficzne/ składniowe/ interpunkcyjne.
  ::: technologie - ważne czy strona jest napisana tylko przy pomocy HTML, czy użyto także inne technlogie (PHP, ASP, JavaScript, DHTML, Flash itd.).
11. Skala ocen to od 0 do 10. Końcowa liczba punktów jest średnią arytmetyczną punktów uzyskanych za poszczególne kryteria. Np. Pewna strona uzyskała następującą ilość punktów:
    design = 8
    treść = 5
    technologie = 3
            Ocena końcowa = (8 5 3)/3 = 5,3
12. Strony, które nie znalazły się na podium (1, 2, 3 miejsce) mogą brać udział w kolejnej edycji konkursu. Zostaną dodane automatycznie do następnej edycji.
13. Redaktorzy mają prawo w każdej chwili usunąć stronę z konkursu, jeśli jej administrator złamał regulamin. Jednocześnie informujemy, że zgodność strony z regulaminem będzie sprawdzana kilka razy w ciągu danej edycji.
14. Na stronie głównej działu "Konkurs stron" będzie publikowany okres trwania danej edycji.
15. Strony można zgłaszać w każdej chwili trwania edycji.
16. Administratorzy stron, które znajdą się na podium, zostaną poinformowani o wygranej poprzez e-mail, którego adres podali w zgłoszeniu. Jeśli zwycięzca nie odpowie na e-mail w ciągu 10 dni od nadania wiadomości, nagroda przepada.
17. Jedna edycja konkursu trwa 2 miesiące. Wyniki ogłaszane są w ciągu 3 dni od zakończenia danej edycji konkursu.
18. Nagrody nie podlegają wymianie.
19. Wypełniając formularz podajesz swoje Imię (Nick),
adres e-mail
i adres strony.
Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na treści zawarte w Regulaminie


  [ Sponsorzy i nagrody ]

Copyright 2001-2008 by Przemek Gacki.Wszelkie prawa zastrzeżone.
  [ Protected by Bowi Group ]


...::: Linki stałe: :::...

Ogłoszenia motoryzacyjne, Domy, Darmowe ogłoszenia, Staże i praktyki, Agroturystyka, Anonse matrymonialne, Projektowanie stron www, Darmowe strony, Darmowe ulotki www, Free professional website, Darmowe strony www, Baza stron www, Darmowe zakładanie stron, Web ranking, Wymiana linkami, Automated links exchange, Bezpłatna pomoc prawna, Baza firm,